Media den — napsali o nás

13. 5. 2021

Pokud se nerozhýbeme začne jít o lidské životy

Vodní záchranáři přichází s tématem Pokud se nerozhýbeme — začne jít o lidské životy” — na které je nutno se podívat z vícero úhlů pohledu.

- covid nás vyvedl z našeho bezstarostného bytí” a nyní se budeme jen těžko vracet do normálního života, pro naše fungování jako dříve je nutné se nastavit opět do režimu aktivní” — pro toto nabízíme organizaci firemních pobytů, teambuildingů, aby lidé v práci opět našli motivaci ke společným činnostem v týmu a nastavili se na fungování mimo homeoffice.

- obrazem společnosti nám je naše mládež, 10 ze 60 členů vůbec nezačali chodit na tréninky po zimní covidové přestávce, je třeba impuls je opět rozhýbat

- navíc omezením aktivit VZS došlo ke snížení rozpočtu, navzdory tomu očekáváme rušnou letní sezonu, na kterou chceme být 100% připraveni. Věříme v oživení i ve firmách a jsme připraveni uspořádat teambuildingový program dle přání a to ve spolupráci s hotelem Resort Relax v Dolní Vltavici, kteří zajistí catering a ubytování i a parníky Lipno Line, jako ideální místo k večerní partyplavbě.

Kontaktujete nás: www.lipenak.cz