Kontakt

hotline v letní sezóně:
+420 606 116 001

Napište nám ...

Informace e-mailem

Novinky e-mailem

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Facebook

Navigace

Obsah

V sobotu  8 . 12. 2018 se na  plaveckém bazénu v Českém Krumlově konaly tradiční regionální závody v ploutvovém plavání ROŽMBERSKÁ PLOUTEV pořádané klubem sportovních potápěčů NEPTUN České Budějovice.

Zúčastnily se kluby :   

Neptun  České Budějovice

KSP JU České Budějovice

Subaqua Klub Delfín Tábor

Aqualung Club Frymburk

VZS Český Krumlov

Za naší organizaci se zúčastnilo 29 závodníků v pěti kategoriích dle věku ( od 8 do 18 let ).

Všechny děti předvedly zodpovědný výkon plný nasazení a touhy po vítězství ,který se projevil ziskem osmnácti !!! ( ze třiceti možných ) individuálních  a  dvou kolektivních medailí ze štafet . Opět se projevila výborná plavecká připravenost ,která je zásluhou našich trenérů mládeže a přístupem dětí k tréninkům.

Děkujeme organizátorům z pořádajícího oddílu Neptun a těšíme se již na příští ročník.

Závodilo se v kategoriích :     25 m rychlostní potápění

                                               25 m ploutvové plavání

                                               50 m ploutvové plavání

                                               4 x 50 m štafeta ploutvové plavání

 

Medailisté :         kat. 2009 a mladší   -   Macková Michaela     -   1.místo

                                                                Škampová Anna        -   2.místo

                                                                Patč Václav                -   1.místo

 

                              kat. 2007-2008     -   Kozáková Kristýna     -   1.místo

                                                                Hájková Dora            -   3.místo

                                                                Michalecký Adam      -   2.místo

                                                                Wallis Antonín           -   3.místo

 

                             kat. 2005-2006      -   Kozáková Tereza       -   1.místo

                                                               Sedláčková Sabina    -   2.místo

                                                               Mačudová Klára         -   3.místo

                                                               Jurný Pavel                -   1.místo

                                                               Toman Radek            -   2.místo

 

                             kat. 2003-2004      -   Macková Monika        -    1.místo

                                                                Hojer Jan                   -    1.místo

                                                                Svoboda Michal         -   2.místo

 

                            kat. 2001-2002       -   Smetanová Petra        -    1.místo

                                                                Krbcová Magdaléna   -    2.místo

 

                           štafety              -   Krbec, Krbcová, Smetanová, Macková Mon.    -    1.místo

                                                        Jurný, Toman, Hojer, Svoboda M.                     -    3.místo 

 

Zpracoval  :    Radek Toman                                                           

Stránka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Stránka